رفع قطعی فیبر نوری دوربین های نظارتی وروردی عالیشهر به تنگک

دوربین، فیبر نوری، سازمان فاوا شهرداری بندر بوشهر

 

بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندر بوشهر: بر اثر برخورد کامیون با فیبر نوری که منجر به قطعی ارتباط دوربین های نظارتی و امنیتی ورودی عالیشهر به تنگک گردیده بود ، با تلاش مهندسین مربوطه بالخصوص آقای سعید فرسوده از نیروهای جوان و خبره این سازمان و علارغم گرمای طاقت فرسا هر چه سریعتر کانال موردنظر حفر گردید و فیبر نوری  مجددا متصل گردید. مدیریت سازمان فاوا مهندس محمد خوش آیینه با تخصص در راستای زمینه IT بطور مرتب موارد فنی را در کنار پرسنل فنی رصد می نمایند و با شور و مشورت های لازمه نسبت به رفع موانع و ورود به سمت نوآوری ها در زمینه IT برنامه ریزی می کنند تا در آینده نه چندان دور شاهد تغییرات نوین آن باشیم، با امید به موفقیت همه مدیریان جوان و کادر مجرب در جای جای میهن ایران پهناور.

جوامع امروزی با تهدیدات مختلفی مواجه است. این مسائل به ویژه برای مکان های عمومی اهمیت بیشتری دارد. فرایند راه اندازی دوربین مداربسته در مکان های عمومی، بزرگترین نیاز برای هر جامعه بزرگ شهری محسوب می شود. برای ایمن تر شدن زندگی های مردم، استفاده از دوربین های مداربسته در خانه، محل کار و سایر مکان های پر رفت و آمد ضرورت دارد.

 مزایای اصلی سیستم های نظارتی با هدف افزایش امنیت مردم ارائه شده است. سیستم های نظارتی کمک می کند تا مردم در سطح شهر به راحتی به خرید بپردازند، سفر کنند و یا از محلی به محل دیگر در حرکت باشند. مهم ترین مزیتی که دوربین مداربسته در معابر عمومی در این حالت تامین می‌کند، جلوگیری از هرگونه جرم و جنایت قبل از وقوع آن است. افرادی که بر سیستم های امنیتی سطح شهر نظارت دارند، هرگونه رفت و آمد مشکوک را  بررسی کرده و قبل از این که خلافی صورت گیرد با مقامات مربوطه تماس گرفته می شود.

 
فیبر1
فیبر

 

۱۱ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۳۵۲
کد خبر : ۲,۶۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

آدرس :

بوشهر - خ امام خمینی (ره) روبروی درمانگاه
هفت تیر - کوچه شهید قهوه چی زاده جنب
شرکت توزیع برق

ایمیل : info@buwmo.ir

 

تلفن : 7733334533-4

فکس : 33334533

کد پستی : 89915- 75157

نقشه