راه اندازی ارتباط رادیویی دوربین ها

راه اندازی ارتباط رادیویی دوربین ها

 

بنا به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری بندر بوشهر: طبق نتایج تحقیقات بدست آمده از کارکرد دوربین های ثبت سرعت، زندگی رانندگان و سرنشینان بسیار امن تر گردیده است. یک مطالعه در سال 2016 توسط بنیاد “ RAC “ نشان داد که استفاده از دوربین های ثبت سرعت موجب کاهش نرخ تصادفات و مرگ و میر افراد تا بیش از 3/1 موارد گذشته شده است، همینطور میزان متوسط جراحات ناشی از تصادفات رانندگی نزدیک به 16 درصد بوده است.دوربین های کنترل سرعت چگونه عمل می کنند:

در حالی که بسیاری از رانندگان سعی می کنند به محض رسیدن به دوربین های ثبت سرعت ترمز بگیرند و سرعت خویش را کاهش دهند، دوربین های ثبت سرعت SPECS که بر روی چراغ ها نصب می شوند، از فاصله 75 متری تا فاصله 25 کیلومتری را تحت نظر دارند.

این دوربین ها با استفاده از تکنولوژی اتوماتیک تشخیص پلاک (ANRP)، براحتی و مداوم می توانند شماره پلاک خودرو هایی را که سرعتی بالاتر از حد مجاز دارند، ثبت کنند. حتی اگر یک راننده محل نصب دوربین های ثبت سرعت را بداند و قبل از رسیدن به آنها سعی کند سرعت خویش را کاهش دهد، باز نمی تواند فاصله ای را که سریع تر از حد مجاز بین مسیر دو دوربین ثبت سرعت در جاده طی کرده، جبران کند. گفته می شود که این تکنولوژی موجب رانندگی راحت تر و ایمن تر می گردد زیرا رانندگان باید مراقب سرعت خویش در طی مسیر با توجه به دوربین های ثبت سرعت باشند.راه اندازی ارتباط رادیویی دوربین های کنترل سرعت شهرداری به راهور استان با همکاری تیم فنی این سازمان در شرایط  سخت و آب و هوای گرم صورت پذیرفت.

 

دکل

۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۷۰۷
کد خبر : ۲,۶۰۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمـاس با مـا

آدرس :

بوشهر - خ امام خمینی (ره) روبروی درمانگاه
هفت تیر - کوچه شهید قهوه چی زاده جنب
شرکت توزیع برق

ایمیل : info@buwmo.ir

 

تلفن : 7733334533-4

فکس : 33334533

کد پستی : 89915- 75157

نقشه